Decydujesz i … delegujesz (3) cd

Twój rozwój niesie za sobą określone skutki. Powzięte i realizowane decyzje stawiają coraz to nowe wyzwania m.in. w dziedzinie delegowania obowiązków.
Oczywiście nikt tak jak Ty perfekcyjnie nie zrealizuje zadań, ale czasami trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nie masz na nic czasu, nerwy wymagają naprawy. Przyszedł więc ten moment, kiedy warto  delegować obowiązki na innych.
We wcześniejszych postach „liznęłam” tylko temat zatrudnienia, wskazując na potrzebę skupienia swojej uwagi na biznesie i zrzucenia obowiązku zajęcia się finansami przez księgową. Czy zatrudnisz, ewentualnie podpiszesz umowę o współpracy z biurem rachunkowym, to Twoja sprawa. Ważne jednak, by obie strony kontraktu były zadowolone, a tym samym  krótsze stały się  drogi do osiągania wyznaczonych celów.

key-2114334_640

W jakich dziedzinach warto jeszcze delegować obowiązki?

Ktoś powiedziałby, że warto w pierwszej kolejności zatrudnić handlowca,  asystentkę.
Ja jednak wskażę na zupełnie inną potrzebę, którą obecnie nowoczesna firma w pierwszej kolejności winna zaspokoić, a mianowicie IT. Ta dziedzina definiuje wszystkie pozostałe obszary działania. Co na ten temat mówi rynek?. Otóż specjaliści się wypowiadają, że rynek w Polsce w tej branży się dopiero budzi, że przed nim duży rozwój! O nim zresztą już wkrótce, pisanym szminką:)

keyboard-254582_640

dorota
dk@kancelariapdk.pl
http://www.kancelariapdk.pl

 

Reklama

Opublikowane przez pracownia przedsiębiorczości dorota kyć

Wspieram, wskazuję i inspiruję do działania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: