Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki!

Na cuda musisz trochę poczekać…:)

20130825_143631

Przy porannej kawce opowiem Ci w jakich dziedzinach możesz na mnie liczyć np. poprzez szkolenia, spotkania,  realizowane usługi. Może się okazać, że akurat trafię na moment podejmowania przez Ciebie decyzji w sprawach dla Ciebie ważnych (szczególnie biznesowo).

Otóż, czas nowe.

K S I Ę G O W O Ś Ć

Prowadząc lub  mając zamiar prowadzić działalność gospodarczą  bardzo często przeraża Ciebie buchalteria. Szukasz znajomych do prowadzenia księgowości, doradztwa księgowego. Jeśli Ci to wystarcza ok. Jeśli jednak koncentrujesz się na rozwoju, potrzebujesz skutecznych rozwiązań finansowych, wiedzy o stanie swojej firmy, oczekujesz konkretnych rozwiązań – to nie czekaj, skontaktuj się ze mną. Nie trać czasu, tylko działaj.
Dlaczego?
Personalizuję działania na rzecz Twojej firmy, koncentruję się na optymalnych rozwiązaniach skutecznych dla Ciebie – a Ty… Ty masz czas dla siebie:)

wristwatch-1149669_640

Standardy – ryczałt, książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość….- tak, jak najbardziej taką buchalterią się zajmuję, ale w jej ramach to Ty wybierasz dla siebie konkretne rozwiązania np. obsługę kontaktów z Urzędami, pisanie pism, umów, kosztorysów, rozliczanie PIT itp.
Masz pytania?

Zapraszam -pytaj:)

dk@kancelariapdk.pl
http://www.kancelariapdk.pl

cdn.

Reklama

Opublikowane przez pracownia przedsiębiorczości dorota kyć

Wspieram, wskazuję i inspiruję do działania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: